Polskie Towarzystwo Lekarskie Medycyny Manualnej
                                                                                   

                                                    Szkolenia i Konferencje

          

                     

Serdecznie zapraszamy na III Konferencję Naukową Medycyny Holistycznej „Stopa w świecie nauk medycznych”, którą Polskie Towarzystwo Lekarskie Medycyny Manualnej objęło Patronatem Honorowym.

              Konferencja odbędzie się w dniach 30.11 – 01.12.2018 r. w Hali Netto Arena w Szczecinie. Istotą Konferencji jest wskazanie wieloaspektowości w procesie leczenia i terapii schorzeń stopy. Konferencja ma charakter naukowy, I dzień zawiera sesje wykładowe, dzień II warsztatowe. W programie wezmą udział wybitni specjaliści ortopedii, rehabilitacji, leczenia ran, chirurgii, dermatologii i podologii oraz badacze nauk medycznych. Wskażą nie tylko podstawy naukowe metod terapeutycznych, poruszą również istotne kwestie praktyczne współpracy i komunikacji interdyscyplinarnej. W ramach Konferencji zaprezentowane zostaną również innowacje medyczne i diagnostyczne, rekomendowanych w ramach w obszarze leczenia chorób podologicznych.
                        

Szczegółowy program, informacje nt. prelegentów oraz informacje organizacyjne znajdują się na stronie www.konferencja.edupodologia.pl.
Serdecznie zapraszamy

             
              


 

Akredytowane przez PTLMM szkolenia z zakresu Terapii Manualnej prowadzone przez

dr n. med. Andrzeja Sadowskiego      

organizuje

                        

Więcej informacji na www.remedica.pl